Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-09-29 21:45:42

 wichor1

Administrator

Skąd: Bury St Edmunds
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 37
Punktów :   

O sobie

Tak sobie myślę, że każdy mógłby tutaj napisać coś więcej  o sobie . Zacznę więc od przedstawienia siebie:

Na imię mam Marcin Wiewióra.

Mam skończone 24 wiosny.

Urodziłem się w Głuchołazach woj. Opolskie. Obecnie mieszkam w Bury St Edmunds, Wielka Brytania.

Pracuje w firmie Music Sales, która w 90% sprzedaje książki z nutami (czy jak one się tam nazywają). Nie jest to może wymarzona praca ale zawsze to lepiej niż żadna. Poza tym dają darmowy lunch codziennie i lody za dobre wyniki w pracy więc nie jest źle Pracuję do godziny 17 (18 w Polsce) a czasami dłużej więc jakby ktoś coś ode mnie chciał to proszę mieć na uwadze, że odpowiem dopiero wieczorem.

Jeżeli chodzi o zakupy to mam ograniczony dostęp do internetu i czasami może mieć to dopiero miejsce późno w nocy więc proszę o wyrozumiałość gdyby co.

Gry lubię praktycznie każde, najmniej strzelaniny ale Battlefielda nie przepuszczę . Odnośnie wspólnych zakupów to jestem bardzo wyluzowany i każde propozycje rozważę. Nawet jeżeli mam już dany tytuł to spokojnie mogę kupić go jeszcze raz.

To tyle ode mnie, dzięki za przeczytanie.

Pozdrawiam ekipę.

Mój PSN ID: Marcin21pl

Offline

 

#2 2011-09-29 22:42:37

 ps3seth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: O sobie

na

Ostatnio edytowany przez ps3seth (2011-11-24 08:29:34)

Offline

 

#3 2011-10-04 19:30:17

tomasz87lca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: O sobie

Ooo ja jakie dlugie opisy Czyzby kolko polonistow sie zebralo ??

To tez dopowiem 3grosze o sobie

Nazywam sie Tomasz Rodewald rocznik 87 mieszkam w Legnicy takie spore miasto kolo Wrocka
Pracowałem w firmie kurierskiej UPS jako pracownik operacyjny czyli to co magazynier plus dodatkowo duzo papierkowej roboty i przed kompem
Ale od dzis zaczynam swoja kariere jako Preseller w Kompanii Piwowarskiej Zamowienia,Reklama itd ;p zobaczymy co z tego bedzie:).
Konsole mam od niedawna czyli od kwietnia ;p jak na razie na powazniej gralem tylko w Fife mam nadzieje ze dzieki wam poznam wiele fajnych tytulow
Od tak pare slow o sobie spisanych na Kolanie
PS. Marcin mozna cie wykorzystac ?? haha tylko bez kosmatych mysli ;p chodzi mi o amazona Czy kiedys tam bede mogl zamowic sobie pare rzeczy na twoj adres a ty bys mi to przeslal dalej do Polski ?? bo widzialem pare fajnych rzeczy ale nie wysylaja poza GB ;p oczywiscie zaplace za przesylke
Pozdro

Offline

 

#4 2011-10-04 20:30:39

 wichor1

Administrator

Skąd: Bury St Edmunds
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 37
Punktów :   

Re: O sobie

Hej, Tomasz.

Chwilowo nie mogę czegoś takiego zrobić bo nie wiem gdzie będę mieszkał dokładnie. Jeżeli znajdę już konkretny dom, gdzie na pewno spędzę parę miesięcy to wtedy możemy coś takiego zrobić. Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2011-10-04 21:06:51

tomasz87lca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: O sobie

Dzieki za Odpowiedz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibmns.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.przymierze-rom.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl